הצהרת נגישות

אנו בבית לחם יהודה, רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתרנו עבור אנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות, ולשם כך מושקעים מאמצים ומשאבים רבים והאתר הונגש כבר ממועד הקמתו.

מטרת ההנגשה הינה לשפר את האתר כך שיהיה זמין, נוח וידידותי לשימוש עבור אנשים עם מוגבלויות תנועה בידיים או בראייה, לבעלי לקויות קוגניטיביות ולאנשים המתקשים בהפעלת המחשב והאינטרנט, ולאפשר לכולם לגלוש בנוחות ובמהירות וליהנות מהתכנים ומהשירותים שפותחו במיוחד עבור הלקוחות והגולשים.

האתר הונגש על מנת לעמוד בהוראות תקן ישראלי ת"י 5568 ו/או בדרישות Web Content Accessibility Guidelines 2.0 ברמה AA.

להלן תיאור חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת האתר:

  1.  תפריט נגישות – בתחילת כל עמוד בצד ימין קיים תפריט נגישות המאפשר:
  • להדגיש קישורים באמצעות קו תחתי
  • להדגיש את הרכיב בפוקוס במסגרת (ניווט מקלדת)
  • להחליף לפונט קריא יותר
  • לשנות את ניגודיות הצבעים
  • לשנות את גדלי הגופנים

2. התאמת האתר לסביבות עבודה ברזולוציות שונות

3.  האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים הנפוצים

4. כל הפעולות באתר ניתנות לביצוע באמצעות מקלדת באופן הבא: לחיצה על מקש Tab מעבירה לקישור הבא ולחיצה על מקש Enter מפעילה את הקישור. לחיצה על Shift-Tab מעבירה לקישור הקודם.

הקפדה על שירות לקוחות נגיש

אנו ממשיכים להשקיע מאמצים רבים בהנגשת האתר. יחד עם זאת, יתכן כי יתגלו חלקים באתר שטרם נגישים, בשל מגבלות טכניות, או אינם נגישים באופן מספק. אם נתקלתם בבעיה או שיש לכם הערה או שאלה נשמח אם תפנו אלינו ונדאג לטפל בפנייתכם בהקדם האפשרי.

ניתן לפנות אלינו באמצעות צור קשר באתר

הצהרת נגישות עודכנה 22.1.2024

We are the Beit Lechem Yehuda organization, which provides assistance to those in need in Israel. We help a wide spectrum of Israeli society in their daily lives
However, in this challenging and critical time that has befallen Israel, we need assistance more than ever. Unfortunately, most of the resources are directed towards other urgent needs, leaving hungry people in Israel hungry.
In times of this harsh conflict, their plight becomes even more acute. We are requesting your collaboration to join us in making a donation so that we can provide aid to those who are hungry. In Israel, there are children who go to bed with empty stomachs because they lack the means.