מערך המתנדבים

הכירו את הכוח האנושי של הארגון, האנשים שמניעים את גלגלי החסד!

ההון האנושי של הארגון

אנשים טובים באמצע הדרך

כשהקמנו את הארגון, שהתחיל כחלוקה שכונתית, המתנדב הראשון היה שכן מהבלוק ממולנו. על רכבו החבוט, העמסנו קרטונים עם כיכרות לחם המדיפים ריח משכר, שריחם התערבב לו עם ריח עץ הריח הלימוני שאכישהו נתן פייט רציני.

כמה חודשים מאוחר יותר, רכשנו עגלה נגררת בזול, אותה חיברנו לרכב של השכן מהרחוב הסמוך. היחיד לידינו שהיה לו וו גרירה וקצת זמן פנוי.

כשגדלנו עוד קצת, על הטנדר הראשון שקנינו נהגו כמה מתנדבים ומתנדבות, הורים לילדים שחזרו מיום עבודה מתיש, אבל לא ויתרו על החסד.

במשך השנים, מפעל החסד התרחב, ולקחנו מרכז לוגיסטי רחב ידיים. לצד משאיות הענק והמלגזות שהורידו מאות טון של סחורה טרייה, פירות וירקות לצד מאפים ומוצרי חלב, מוצרי מזון ושימורים לצד חומרי ניקיון, תמיד המתנדבים היו שם לצידנו. תמכו ועזרו. הושיטו יד וסייעו.

בלעדיהם, לא היינו מתקדמים ס”מ אחד קדימה. הם הכוח האנושי שלנו. הם אלו שהפעילו את גלגלי החסד, ונתנו לו את היכולת להתקדם הלאה, ולסייע לעשרת אלפים משפחות (המספרים גדלים כל הזמן!) – כל שבוע.

אם גם אתם רוצים לקחת חלק במפעל החסד הענק, אם גם אתם מרגישים את אדרנלין החסד בוער בעצמותיכם, אם את מורים או מחנכים שרוצים להשריש את החסד בתלמידכם, או הורים שרוצים להרגיל את הילדים לנתינה – ברוכים הבאים למרכז הלוגיסטי שלנו!

אתם מוזמנים להצטרף למשפחה!

צרו איתנו קשר בטופס המצורף, או שלחו לנו הודעת וואטסאפ, ונחזור אליכם בהקדם.

אנו ארגון בית לחם יהודה אשר מסייע לנזקקים בישראל
אנחנו מסייעים בשגרה לכל קשת החברה הישראלית.
כעת בשעת החירום הקשה שפקדה את ישראל. אנו נזקקים לסייע יותר מתמיד.
כאשר מרבית המשאבים מופנים לצרכים דחופים אחרים. והרעבים בישראל נותרים רעבים. בשעת המלחמה הקשה מצוקתם מחריפה. בבקשה הצטרפו בתרומתכם כדי שנוכל לסייע לרעבים.
יש בישראל ילדים שאים להם ממ"ד ואין להם מה לאכול